1990 yılından beri hizmet vermekteyiz

Prefabrik Ev

 • Kahramanmaraş Prefabrik Ev

  Prefabrik Ev

  Kahramanmaraş ilimize özel mimari tasarımlarda prefabrik evleri Türkiye'nin Dünya markası Yıldız Çelik yapı prefabrik güvencesiyle sunuyoruz. Yıldız Çelik yapı prefabrik ev modelleri uzman mimar ve mühendisler kontrolünde estetik ve fonksiyonel kullanımda hazırlanmaktadır. Yıldız Çelik yapı prefabrik hazır evler dört mevsim kullanıma uygun standartlarda Kahramanmaraş ilimizin iklim koşuları da dikkate alınarak üretim yapılmaktadır.

  Kahramanmaraş için üretim yaptığımız prefabrik evler Yıldız Çelik yapı prefabrik yapının modern üretim tesislerinde bant sistemiyle kaynaksız vidalı prefabriküretim teknolojisi kullanılarak imal edilmektedir. Yüksek kalitede malzeme kullanımıyla fabrika ön üretimleri tamamlanan prefabrik hazır evler Kahramanmaraş ilimizdeki montaj yapılacak alana sevk edilerek uzman Yıldız Çelik yapı ekiplerince kurulum yapılmaktadır. Kahramanmaraş prefabrik evler tek katlı veya iki katlı modellerde yapılabilmektedir.

  Kahramanmaraş prefabrik evlerde Yıldız Çelik yapı markasını biliyor ve tercih ediyor. Kahramanmaraş ilimizdeki prefabril evlerimiz üretim ve montaj hatalarına karşı Yıldız Çelik yapı satış sonrası hizmet güvencesi altındadır.

  Kahramanmaraş prefabrik ev fiyatlarında Yıldız Çelik yapı kalite ve fiyat aKahramanmaraştajı farkını yaşayın. Üretimden montaja kadar kullanıma hazır olarak teslim edilen Kahramanmaraş ilimize özel prefabrik hazır evler elektirikten su tesisatına penceresinden kapısına, çatısından boyasına kadar usta gerektirmemesi nedeniyle prefabrik ev fiyatları açısından çok caziptir.

  Siz de Yıldız Çelik yapı kalitesiyle Kahramanmaraş'da prefabrik hazır eve sahip olup bir ömür ailenizle mutlu yaşamak için iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Gelişmelerden haberdar olun